Üyelik Başvuruları

Ön Not 1: Derneğimize yapacağınız üyelik başvuruları öncesinde, tüzüğümüzü titizlikle incelemenizi önemle rica ederiz. Tüzüğümüzde belirtilen amaç, ilke ve hedeflerimiz noktasında paylaşımlarda bulunmayı talep etmeniz durumunda üyelik başvuru işlemleriniz ve sonrası için yapmanız gerekenler aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir. 

Ön Not 2: Üyelik başvuru formunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

FKSD ÜYELİK BAŞVURU FORMU

1.Başvuru Aşaması

1.1.Üyelik başvurularınız için üyelik başvuru formunu el yazısıyla eksiksiz olarak doldurmanız ve bu formla birlikte 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopinizi dernek genel merkezimize elden ya da posta yoluyla ulaştırmanız yeterlidir.

1.2.Üyelik başvurularınızın işleme alınabilmesi için tüzüğümüz gereği üç üyenin referansı gerekir. Bu referansların isimlerini üyelik başvuru formundaki ilgili kısımda mutlaka belirtiniz.

Not: Referans gösterebileceğiniz herhangi bir üyemizin bulunmadığı durumda, yönetim kurulu tarafından randevu verilerek şahsınızla bir görüşme yapılacak ve başvurunuz bu görüşme sonrasında değerlendirmeye alınacaktır.

1.3.Üyelik başvurularınıza ilişkin tarafınıza en geç 20 gün içinde dönüş yapılacaktır.

2.Üyelik Onayı ve Sonrası

2.1.Başvurunuzun yönetim kurulu tarafından onaylanması ya da onaylanmaması bildirimi e-posta adresi üzerinden tarafınıza iletilecektir. Başvurunuzun onaylanması durumunda, onayı bildiren e-postanın tarafınıza ulaşmasına müteakip;

2.1.1.Üyelik giriş ödentinizi 7 gün içinde elden makbuz karşılığı ya da banka hesabımız üzerinden yapınız.

Not: 2020 yılı için üyelik giriş ödentisi 50 liradır. Tüzük gereği üniversite lisans öğrencilerinden üyelik giriş ödentisi alınmaz.

2.1.2.Üye kimlik kartınız giriş ödentisini yaptığınız tarihe müteakip en geç bir ay içinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

2.1.3.Derneğimizde üyelik aidatları aylık olarak alınmakta olup, tüzük gereği her aya ilişkin aidatın ilgili ayın son gününe dek (son gün dâhil) ödenmesi gerekmektedir.

Not: 2017 yılı için aylık üyelik aidatı 50 liradır. Üniversite lisans öğrencileri aylık aidatlarını %50 indirimli olarak öder.

2.2.Aidatlarınızı elden makbuz karşılığı olarak sayman üyemize ya da banka hesap numaramız üzerinden yapabilirsiniz.

2.3.Banka üzerinden yapacağınız ödemelerde, adınızı, soyadınızı ve aidatın ayını mutlaka belirtiniz.

Örnek: AD SOYAD, EYÜL 2020 AİDATI 

2.4.Üyeliğiniz sonrasındaki ilk aylık aidatınızı ödemenize müteakip üyelerin haberleşme ağı olarak kullanılan e-posta grubumuza dâhil edileceksinizdir.

2.5.Dernek genel merkezimiz her gün 11.00-20.00 saatleri arasında gönüllü nöbetçilik uygulamasıyla açık tutulmakta olup dernek merkezimiz tüm üyelerimizin kullanımına açıktır.

Felsefe Kültür Sanat Derneği’ne gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, tüzüğümüzde belirttiğimiz amaç, ilke ve hedeflerimize yönelik paylaşımlar içinde bulunma temennisiyle saygılarımızı sunarız.
 
FELSEFE KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU
 
web tasarım ankara Arama Motoru Optimizasyonu